Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorló mentőápoló vs Mentősz...

Gyakorló mentőápoló vs Mentőszakápoló?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ha jól tudom, szeptembertől ingyenes lesz, a 2. okj-s képzés is, ezért szeretném elkezdeni a tanulmányaimat, de nem tudom pontosan, hogy is működik. Azt tudom, hogy az OMSZ alkalmaz gyakorló mentőápolókat az alapvizsga (kb 1 hónap betanulás) után, viszont a mentőszakápolóknál mi a helyzet? Vagy a mentőszakápoló az ráépülő képzés?


Bónusz kérdések:

Mennyi a különbség a fizetések között?

A szolgálati-, / pihenőidő megoszlására milyen szabályozás van? 12/12? 12/24? 12/24, 12/48 ?



2015. okt. 12. 18:30
 1/1 Werzud001 válasza:
1 hónqp betanulás után szakképzetlen mentőápoló leszel, 3éved van megszerezni a szakképzettséget -->gyakorló mentőápoló. Mentőszakápoló az ráépülő képzés, kell hozzá a gyak.máp. Szolgálat az 12/12 de mosmár lehet ÖNKÉNTES ALAPON vállalni a 24 órás szolgálatot.
2016. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!