Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok már, hogy...

Tapasztaltátok már, hogy milyen kicsi a világ? Sztorikat kérek!

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Bevallom nekem inkább rossz, mint jó dolgok jutottak-e téren.

Legrosszabb épp az volt, amikor alkalmi szexpartnerrel futottam össze a háziorvosomnál... a menyasszonyával. Ráadásul pár utcányira lakik...

2010. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
a kórházban, ahol most voltam, egy 86 éves tősgyökeres dabasi néni feküdt mellettem. kiderült, hogy beszállítója volt a tősgyökeres óbudai nagyanyámnak, aki az 1950-70-es években árult virágot. centire pontosan megmondta, hol árult, milyen boltja volt.
2010. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb barátnőmmel akkor már nem beszétünk több hónapja sem, vagy talán félév, mert egyszerűen így alakult. neki is dolga volt nekem is. elköltözött otthonról Budapestre, én maradtam vidéken. ez még nem változtat a barátságunkon, mert amikor kell úgyis összefutunk, ahogy az történt is:

egy szombati fejtágító előadás után nagyon éhes voltam, és gondoltam beszaladok a Móricz Zs. körtérhez közeli főzelékfalóba, de már nagyon kellett pisilnem is. na épp a WC felé vettem az utam, amikor csak azt vettem észre, hogy valaki gyorsan besurrant előttem. nem láttam, hogy ki, csak azt, hogy nő és hosszú haja volt. persze csak egy mosdó volt, úgyhogy vártam. vártam. és vártam. na mondom mi tart ennyi ideig? amikor kilépett a barátnőm :D

úgyhogy egy gyors pisilés után jól kidumáltuk magunkat :)

2010. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én chaten 2 sráccal kavartam, egy városban laktak, nem gondoltam,h ismerik egymást, aztán kiderült hogy legjobb haverok:)
2010. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Londonba utaztunk a vonatnál segített egy magyar srác, mert nem találtunk vmit. Egy darabig együtt utaztunk (ő előbb szállt le) és elbúcsúztunk. Két nap múlva a Soho-ban sétáltunk és ez a srác jött velünk szembe az utcán...
2010. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy este megyeszékhelyünkön sétáltunk(tesóm,uncsitesóm és jómagam)és megálltunk egy emlékmű előtt.Két férfi jött arra és szóba elegyedtünk velük az emlékmű kapcsán.Bemutatkoztunk Nekik(ugyanaz mindhármunk vezetékneve)És az egyikük szintén ezt a vezetéknevet mondta(nem sok van belőlünk).Kiderült,rokonok vagyunk!!!!
2010. márc. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
11:15 az kemény
2010. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
olvastam valahol: már jóval házasság után gyerekkori képek nézegetése közben az egyikük anyukájával az állatkertben és a képen a háttérben ott volt a szüleivel - szintén kisgyermekként - a "jövendőbeli".
2010. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Furcsa dolgok ezek .....de jók! :)
2010. márc. 16. 12:11
 10/15 A kérdező kommentje:

Párom a nászutunkon futott össze Sartiban (Görögo.) egy ismerősével. Egyik augusztus 20-án a tüzijátékon, -ahol tudjátok mekkora tömeg szokott lenni- , találkoztunk a tesómékkal. Ha megbeszéltük volna, biztos nem sikerül :)

Aztán biztos volt még pár, de most nem ugrik be. Nem is tudom, honnan jött most nekem ez a kérdés ... :O

2010. márc. 16. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!