Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy álmom ma éjjel, mire...

Volt egy álmom ma éjjel, mire utalhatott?

Figyelt kérdés
Nekem az álmaim általában figyelmeztetnek dolgokra vagy előre jeleznek dolgokat. Ezt azért írom, mert nem nagyon volt még olyan álmom, aminek ne lett volna mögöttes tartalma, csak nem mindig jövök rá időben, mi lehet az üzenet, és ez néha okozott már gondot, szóval hátha valakinek van ötlete. Szóval tervben van, hogy elköltözöm a szülői háztól (huszonéves nő), csak elég nehéz olyan lakást találni, ami megfelelő (árban, és nincs megterhelve, meg normális környék), és álmomban meg is lett az új lakásom, egy kis garzon udvarral, aztán estefelé hazafelé tartottam már oda (valószínűleg munkából, este 8-ig dolgozom), és egy németjuhász-farkas szerű szürke szőrű kutya a nyomomba szegődött, hazáig követett, bántani nem akart, barátságos volt, ott maradt az udvarban, mint ha vigyázni akarna rám.
2010. márc. 16. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom...

Sokak szerint az álmoknak pont a fordítottja teljesedik be.

pl. öreganyám szerint ha azt álmodod, hogy meghal valakid, akkor az sokáig fog élni. Ha meg csecsemővel álmodsz akkor valaki meg fog halni a családból.

Persze szerintem ezek ilyen népi hiedelmek, nembiztos hogy így van.

Én ma reggelre virradóan kocsmai verekedésről álmodtam...XD fogalmam sincs mit jelent...

2010. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van,vagy lesz majd az életedben valaki,aki segítőkészséggel,hűséggel fog melletted állni,de ez a szándéka akkor lesz igazán nyilvánvaló számodra,ha valóban sikerül elköltöznöd.

Ha az új lakás álmodban takaros volt,jó érzéseket keltett benned,akkor az jó jel.

Az álombeli kutya nagy valószínűséggel védelmet jelent.Lehet akár angyali védelem is.a védelmet úgy is értelmezheted,hogy óvatosnak kell lenned majd a lakás vásárlásnál!

2010. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
11:44 - Igen, ez az óvatosság lakásvásárláskor elképzelhető, sajnos egybe majdnem rosszul jártam, tehermentesnek mondták és mikor leadtam a foglalót, utána derült ki, hogy mégis meg van terhelve, szerencsére vissza is kaptam, de azóta nagyon figyelek.
2010. márc. 16. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!