Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy az anyukám...

Mit tegyek, hogy az anyukám támogasson az álmom elérésében?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Egészen pici korom óta az volt az álmom, hogy énekesnő legyek. Mindenki azt mondja, hogy jó hangom van, de anyukám nem támogat az énekléssel kapcsolatos álmom megvalósításában... :(
2011. aug. 22. 14:07
 1/4 anonim válasza:

Ilyenkor csak beszélni bírsz vele.

Tegyél valamit, hogy ő is meglássa: van tehetséged.

Mondjuk énekelj valamit valamilyen rendezvényen, amin ő is ott van. Írj egy dalt. Az énekesek általában szoktak olyat is. Bár van, aki fizet azért, hogy dalt írjanak neki.

2011. aug. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam dalt is írni. Beszélgettem már vele erről, de nem tudom meggyőzni... Lehet, hogy fellépek egy rendezvényen, de ő nem lesz ott.... :(
2011. aug. 23. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban jó vagy, akkor se őrá nincs szükséged, se arra, hogy bárkit megjelölj bűnősként, amikor nem vagy elégedett a sorsoddal. Csináld, és kész. Ez a recept. Szerencsés vagy, hogy nem kémiai kutatások miatt válsz otthon üldözötté, és szerencsés vagy, hogy egyetlen eszközöd beépített. Ezzel nagyon sokat lehet kezdeni, ha valóban képes vagy olyan értékké faragni magát az éneklésedet (szándékosan nem használom a tudás szót rá: jelenségről beszélünk), hogy ne lehessen ember, aki akadályt gördít eléd. Ne érts félre, nem erőről beszélek, csak sok-sok lehetőségről, ami egy valódi énekes előtt mindig ott áll. Lehet beszélni nehéz időkről, meg nyavalyás emberekről, mégis nekik kevésbé fontos, hogy akadályozzanak, mint neked, hogy megoszd, amit alkotsz.


Nem támogat, hát nem támogat. Más forrás után kell nézned. Sok meló lesz benne, de a végén azt mondod, bőven megérte.

2011. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. aug. 29. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!