Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ebben az...

Mit kell tenni ebben az esetben? (Ebay)

Figyelt kérdés

Rendeltem egy termèket, ki is fizettem , azonban ezt az üzenetet kaptam:

[link]


Ha valaki tudna segíteni azt megköszönnèm, mert nem értem pontosan.


2015. okt. 13. 19:02
 1/5 anonim válasza:
0%
Én eddig csak számitógépröl rendeltem,de sose volt baj,több mint ezer rendelésen vagyok túl..
2015. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azt írja, hogy az eladó akitől rendeltél nem biztonságos mert egy harmadik fél veszélyezteti.Meg figyelmeztetnek, hogy ne fogadj el tőle ajánlatot (szóval ne vegyél meg ne adj el semmit se tőle)mert csalás lehet és nem az ebayen keresztül menne a tranzakció. Meg paypalon kívül véletlenül se fizess. Meg ne reagálj olyan üzikre tőle amiben "második esély ajánlatot" tesz egy olyan tárgyra amire te már ajánlatot tettél.

Kérd vissza a pénzed szerintem.Esetleg belinkelnéd az eladót?

2015. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sima liba, open case az ebayen belul

nincs miert izgulnod, elobb-utobb (valoszinuleg elobb) visszaadjak a penzed

2015. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja igen, ma 21:57 leirta mirol szol a level, valoszinuleg atvertek

en nem is pazarolnek evvel idot, azonnal kerj refundot ebaytol

2015. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Esetleg valaki segítene , hogy refundot hogyan lehet kérni vagy hol talalom? Most kezdtem csak ebayrol rendelgetni és ilyennel mèg nem találkoztam! Előre is köszönöm, ha valaki segít!
2015. okt. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!