Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Imvusok. Nekem mar kb.2 hete,...

Imvusok. Nekem mar kb.2 hete, hogy lejart a Napi CREDIT. Peerezni is csak par napig engedett. Mit tehetnek? Tobbi lenn.

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tud olyan modszert, amivel lehet meg Creditet szerezni? Peerezni mar nem enged, mast is probaltam csinalni, de nem igazan sikerult...
2015. okt. 17. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz offereket. Az IMVU kliens főoldalán, a harmadik oldalon rámész az "Earn credits"-re. Meg fog nyitni egy weboldalt az alapértelmezett böngésződben. Ott rámész a "Watch a video" pontra. Ha van ADBlock-od, vagy hasonló, hirdetés blokkoló bővítményed, kapcsold ki azon az oldalon. Először a SuperSonic oldalán találod magat, de még rengeteg van, pl. radiumONE, SuperRewards, virool, stb. Ezekre rákattintva eléred az offereket.

Vannak alkalmazások, amiket telefonra letöltesz, megnyitod, kapsz valamennyi gemset. Kérdőívek is vannak. Fedezd fel, de gyanakodj - ami teljesen ingyenes, aligha megy 500-600 credit fölé. Amelyek több ezret ajánlanak, vásárláshoz vannak kötve, vagy hitelkártya számot kérnek.

Plusz, a lenti (v) linken vannak az IMVU küldetések. Ellenőrizd, hogy mindet megcsináltad-e (bár valószínűleg igen)

~NYXImvu(.wordpress.com)

2015. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!