Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell tennem hogy a disney...

Mit kell tennem hogy a disney cégnél legyen egy tv műsorom?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13 éves vagyok és fiú vagyok Angliában élek és perfektül beszélek angolul.A nagy álmom az,hogy disney tv műsorom legyen és tudok színészkedni és énekelni és megvan a bátorságom ahoz,hogy színpadra álljak.

Mit kell tennem,hogy eljussak a disney cégig?

Mikor kezdjem el építeni a karrieremet?



2015. okt. 17. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek kapcsolataid, sz@rt se érsz a tehetségeddel.


Amúgy meg ez a mese annyira hihető, hogy semennyire. Legközelebb próbálkozz erősebben.

2015. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen mese?
2015. okt. 17. 21:12
 3/12 anonim válasza:
Szia 11/L vagyok és ez az én álmom is.nekem azt mondták h vegyem fel a kapcsolatot a disney-vel és alá kell irnom egy szerzödést aztán lesznek meghalgatások és talán kapsz egy szerepet.
2015. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja. Mindezt annyi pénzért, hogy ha nem kapsz szerepet (ennek az esélye 99.9%), akkor költözhettek egy híd alá.
2015. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézzétek már Meg Miley Cyrust mi lett belőle!! 11 évesen sztárnak kellett lennie, szőkének, gyönyörűnek, tökéletesnek, és mire vége lett, egy emberi roncs lett belőle. A sikernek és hírnévnek nagy ára van. :/
2015. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

de hogyan valósítsam meg?

tízmilliószorosnap segít?

2015. okt. 27. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Inkább tanulj és keress majd egy tisztességes állást. A gyereksztárok is max 25 éves korukig parádéznak, utána mit csinálsz? Felejtsd el ezt a baromságot.
2015. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ebben nagyon tévedsz mert pl. ott van zac efron ő is már 29 éves és még híres.

És ha roncs leszek mint Miley akkor az leszek nem baj nekem megéri de nem leszek az.

Csak majd emlékezzetek rám ha híres leszek Alex vagyok és köszönöm a tippeket minden válaszadónak.:D

2015. okt. 29. 21:53
 9/12 anonim ***** válasza:

... — mondta Alex, de tíz évvel később még mindig csak a rokonai, barátai ismerték.


Amúgy meg ha híres is leszel, pont le se fogom (fogják) sz@rni, a tinisztárok kb annyira érdekelnek, hogy sehogy.

2015. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1.Elég csúnya volt.

2.Nem tudhatod mert te nem tudsz olvasni az emberek agyában hogy mit szeretnek és mit nem.

3.Azt mondta le se fogom (fogják) sz@rni-jó de ha majd egyszer tényleg híres leszek majd szólj bármikor bemutatom a világnak a legnagyobb gigantikus fikát az emberiségnek.

2015. okt. 30. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!