Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ölelhetném meg? (A...

Hogyan ölelhetném meg? (A többi lent, elég gyerekesnek tűnő kérdés, devalójában nem vagyok az)

Figyelt kérdés

Szóval, tizenhét és fél éves vagyok, lány. Tizenegyedikbe járok, és gyengéd érzelmeket táplálok a harmincöt éves tanárom felé.

Igazándiból a fél iskola oda van érte, függetlenül attól, hogy van-e barátja, vagy nincs. Két osztálytársam tudja is, hogy igen, én is, akik azt mondják, nem csak nekem tetszik, nem csak én vagyok rákattanva. Persze, ilyenkor mindig szarul érzem magam, mert szerintem ez a részemről egy kicsit több (nem sokkal), főleg, ha a nap 24 órájában szinte mindig rágondolok.

A baj az, hogy egy elég komoly férfiról van szó, aki nem szereti az éretlen lányokat/nőket. Persze-persze tisztában vagyok azzal, hogyha esetleg összejönnénk, büntetik őt; 18 generáció van köztünk; más-más ízlés; kihasználna; meg ugye az is ott van, hogy én alapból felnézek rá, és ezt összekeverem a szerelemmel, szóval külön szocpedagógiai okok miatt van ez az érzés; stbstbstb. Tudom, hogy soha nem lehetünk együtt, mert amúgy is van egy két éves kapcsolata.

De... most ő az egyik legnagyobb motivációm az életmódváltásomban, igazi példakép, és ezért jó lenne, ha a szívemet ha nem is adom neki, az ölelésemet szeretném. Hogyan tehetném meg ezt, úgy, hogy ne értsen félre, és, hogy a többiek (osztálytársak) se lássák? Vagy, hogyan mondhatnám meg neki azt, hogy ő a motiváció? Semmiképpen sem szeretném, ha az lenne, milyen őrült vagyok, naiv, szemtelen, vagy éppentúl nyalizós, meg ilyenek. Nem lenne furcsa az, ha ezt egy kicsit molett alkatú lány teszi, egy izmos férfival?

Kicsit gyerekesnek tűnik ez a kérdés, és nem kérek negatív, ócsároló kritikákat! Tudom, hogy kicsit őrültség, de az ölelés az számomra a legfontosabb.



2015. okt. 17. 20:24
 1/2 Fejes.bzs válasza:
100%
Az utolsó tanévedben azaz 12.dik-ben ha érettségit végzel abból a tantárgyból amit ő tanít és jó jegyet kapsz végül öleld meg és mondj neki köszönetet.
2015. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne tegyel semmit, irto kinosan nezne ki, es nyilvan nem pedofil, hogy diaklany kelljen neki. Ha a tanar ezt erzekeli, es normalis, akkor tudja kezelni a helyzetet.


Egy tanar

2015. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!