Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyerekesnek tartotok-e egy...

Gyerekesnek tartotok-e egy olyan lanyt, aki 22 evesen meg a cartoon networkrol mesel?

Figyelt kérdés
Van egy 14 eves fiu tesoja. Sokaig azt gondoltam, "o fiatalitja meg", de most mar kezdek besokallni a szamomra tul gyerekes viselkedestol Mit gondoltok errol?

2012. máj. 31. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is 22 éves vagyok, lány, és igenis ugyanúgy nézek meséket. Oké, nem mesecsatornákat, inkább Walt Disney mesefilmeket. Anyukám 45 éves fejjel még mindig megnézi ezeket a meséket. Szerintem nem ettől gyerekes valaki. Lehet, hogy alapból gyerekes, pluszban pedig még meséket is néz, mert mondjuk szereti őket.

A lényeg, hogy az, hogy valaki meséket néz, még nem válik automatikusan infantilissé.

2012. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, ha néz meséket (szerintem mindenki szokott :)), hanem, ha CSAK ez a témája, mindig, vagy legalábbis nagyon gyakran.

De nekem van ilyen negyven év feletti ismerősöm is... Elég fura szerintem is.

Nem ítélem el, mindenki azt csinálja, amit szeret, de nem szívesen beszélgetek vele, mert nem érzem közösnek a témát. Olvasni is csak ilyen fantasztikus tinikönyveket szokott (vámpírok, vérfarkasok, stb...) - mondjuk legalább olvas.

2012. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi párommal (30F) nézünk meséket,bár a régebbi walt disney-sek jobbak :)


gyerekes vagy sem,nem érdekel

25/N

2012. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 30F, és én is simán nézem a meséket, de csak a jobbakat.
2012. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A CN-en sok olyan rajzfil megy, amit felnőttfejjel is lehet élvezni, sőt van amit gyerekek nem is érthetnek teljesen. Bátor a gyáva kutya, Görcs ikrek stb.
2012. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha találkoznék ilyen lánnyal, megkérném a kezét :)).
2012. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen lány kellene :)
2012. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmm... es kedves utolso valaszolok! Mi vonz benneteket egy ilyen leanyzoban? Kivancsiva tettetek. :-)
2012. jún. 2. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem az vonz, hogy bármikor gyereknek érezhetném magam egy ilyen lány mellett. Soha nem szeretnék egy begyepesedett férfi lenni, aki csak a fos valóságot látja. Mindazok mellett, hogy tudom, hogy nehéz meg szar az élet, tudok és szeretek optimistán, reménykedve tekinteni a dolgokra.


A # 6/8 voltam aki megkérné a kezed.

2012. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!