Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nekem tegnap lett...

Smith Kelly kérdése:

Mit tegyek? Nekem tegnap lett vége egy 4 éve tartó kapcsolatomnak. Hogy szerezhetném őt vissza?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha vége van, vége van. Túl fogod élni.
2015. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogom,mivel tudom hogy a nővére miatt van ez az egész és ő miatta nem akarom elveszíteni
2015. okt. 18. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Összejött a saját nővérével? Az igen!


Értelmes ember nem hagyja el a párját holmi családi okokból.


Két eset lehetséges:


a) A volt párod nem értelmes ember. Ebben az esetben jobb messze elkerülni.


b) A volt párod már nem akar téged, csak te hiszed, hoyg igen. Ebben az esetben pedig megint jobb békénhagyni.


Te mit szólnál, ha szakítasz valakivel, nem akarsz többé semmit tőle, az meg folyton a nyakadra járna, zaklatna? Na ugye.


Nem tudom, hány éves vagy, de próbálj felnőtt ember módjára viselkedni.

2015. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nagyon rosszul érzed most magad. Én legutóbb - mert több csalódásom is volt életem során - 2,5 év után nyugodtam csak meg, és éreztem úgy, hogy már nem érzek semmit az illető iránt. Ez ellen nem tudsz mit tenni, nagyon rossz érzés, de visszaszerezni nem lehet, ha egyszer úgy érezte,hogy nem te kellesz neki. Én is utólag mindig belátom, hogy jobb volt úgy, hogy szakítottunk. Vannak lelki segély szolgálatok, telefonon is, írásban is, írd be a google-ba, hogy lelki segély, és ott megtalálod. Az könnyít az ember lelkén, ha kibeszélheti magából a bánatát.
2015. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!