Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek?! Most lett vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Most lett vége egy majdnem masfél évig tarto kapcsolatomnak. Előtte volt egy srác aki tetszett nekem. (azt kell tudni róla, hogy már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, egy környékeny lakunk és mostanában együtt szoktunk nyaralni járni)

Figyelt kérdés
Neki is mostanában ért veget egy hosszú kapcsolata. A kapcsolatom alatt a srác iránti érzéseim kihűltek, és most újra fellángoltak. Három éve nem volt egyikünknek sem senkije és én úgy éreztem hog alakulhat közöttünk valami. De bekavart a volt baratnője ő nyomulósabb volt mint én. Most megint érzem ugyanzt az érzést mint három éve de ő ugyanolyan félénk és tudom hog nem közeledne. A nagy probléma hogy nem tudom h mit érez irántam. Nem merem elhívni randizni mert félek hogy nemet mondana és utánna nagyon ciki lenne.mit tegyek?!Teljesen tanácstalan vagyokKérlek segítsetek:$

2013. okt. 30. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiába próbál bekavarni egy ember ee, ha ő téged akar. Aki téged akar, annak akár mennyire kavarhatnak, és erőszakoskodhatnak, az téged fog helyzetbe hozni, az rád fog figyelni, veled fog tőrődni. Még akkor is amikor az ex megpróbál téged lejáratni, és fenyegetőzik nálad.
2013. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahham hát köszönöm :) de szerintem valamit félre értettél ;)
2013. okt. 30. 14:19
 3/3 bakospeter válasza:
Be kell rúgni, aztán majd alakul magától.
2013. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!