Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami módszer amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami módszer amivel csökkenthető a fájdalom? Most lett vége egy 2év 10hónapig tartó kapcsolatomnak. Tudom, hogy az idő megoldja, de addig, hogy lehet enyhíteni a fájdalmat?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
levezetni valamin.Ilyenkor edzeni nagyon jó
2013. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Buli, haverok :) Ennyi! Foglald le magad minden percben! Járj el otthonról amikor csak lehet! :)
2013. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bruce_Wayne ***** válasza:
kerüld a múlton való elmélkedést,vívódást, igyekezz a jelenben élni.Mozdulj ki barátokkal,lepd meg magad valamivel,később ismerkedj új emberekkel,nyiss egy új kapcsolat felé.A lényeg hogy semmiképp ne agyalj azon ami elmúlt,ha észreveszed hogy visszatérnek ezek a gondolatok,igyekezz azonnal visszaterelni gondolataid a mostba.Az érzéseid te irányítod, ahogy a gondolatokat is ;) próbáld ki,ez egy kivételes alkalom hogy ráébredj erre.Sok sikert, és kitartást!
2013. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Xanax.
2013. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kranpusz ***** válasza:
Ismerkedj, az újdonságok mindig jobban lekötnek, sportolj, járj nyilvános helyekre: koncert, stb. emberek közé...
2013. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másik pasival enyhítheted a fájdalmat.
2013. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez a másik pasi dolog ez elég gerinctelen dolog lenne szerintem :( köszönöm mindenkinek a válaszokat
2013. jún. 8. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 honapja lett vege a kapcsolatomnak.

Amit en csinaltam : sokat dolgoztam ! Ezalatt heti 65 orat erts. A munkahelyen lehet dolgozni extra orakat plusz penzert. Napi 13 ora munka mellett nem volt idom gondolkodni.

Az extra penzbol meg vettem egy draga taskat. :)

Most, 4 honap utan kezdem kiheverni, es nyitott vagyok uj kapcsolatra.

Persze este rengeteget bogtem... De mar nem!

2013. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!