Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemeket érzek, hallok,...

Szellemeket érzek, hallok, látok és a jövőről álmodom. Nagyon zavar. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Nemsokára 17 éves leszek. Kiskorom óta tapasztaltam szellemek jelenlétét. Volt, akit csak éreztem, volt, akit láttam is, hallottam is. Idén eszméltem rá ténylegesen, hogy látó vagyok. Számomra nagyon kellemetlen, az események után mindig nagyon rémült vagyok, ezért meg akarok szabadulni ettől az 'áldástól'. Hogyan csináljam? Nem tudom mit kellene tennem, hogy elmúljon. Azt mondták, hogy ki fogom nőni vagy pedig erősödni fog. :S Sajnos nekem erődösik. Szüleimet nem akarom már ezzel nyúzni, megviseli őket. Lenne valaki, akivel megoszthatnám az élményeimet és segítene nekem? Nagyon hálás lennék.

Sokszor előfordul, hogy meg tudom mondani, hogy mi fog történni a jövőben. Ha ébren vagyok, akkor az érzéseim, gondolataim alapján tudom, hogy mi lesz. Ha alszom, akkor megálmodom az eseményeket. Zavar, hogy gyakran tudom, hogy mikor történik rossz esemény. Begörcsölök, sokat aggódom és nem tudok kiválóan teljesíteni.

Ez a két gondom van. Kérlek, segíts! Hálásan köszönöm! :)


2010. aug. 31. 22:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A segítségeden még gondoolkodom de azt megmondanád hogy a világgal mikor fog valami rossz torténni vannak ilyen álmaid az emberiségel kapcsolatban akkor légyszi leírnád.
2010. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az álmaim csak kisebb-nagyobb csoportok eseményeire korlátozódik általában. Ha a 2012-es világvége jutott eszedbe, akkor megnyugtatlak, hogy csak ijesztgetés az egész. :)
2010. aug. 31. 22:22
 3/28 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod így magad, vagy keress egy parapszichológust, akivel elbeszélgethetel. Van még egy nagyon szuper ember Koács András táltos, ő Budapesten él, de azt hiszem debrecenbe is szokott lenni. Esetleg ő tud neked segíteni. Beírod a googliba, Kovács András táltos, és megjelennek róla az információk.
2010. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
8%
próbáld meg visszatartani a lélegzeted ugy 3-4 órán keresztül. ( ha a 3 óra sikerül akkor már menni fog a 4 is). utána nem lexnek ilyen problémáid
2010. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Teljesen eltűnni sosem fog,hiszen ez egy képesség.De ha téged zavar,akkor próbálj minél kevesebb figyelmet fordítani rá,ne foglalkozz ezekkel az érzékelésekkel és akkor egyre kevesebbet fogsz tapasztalni.

Másik lehetőség,hogy megbékélsz vele és elfogadod.Még segítségedre is lehet ez a képesség vagy másokon segíthetsz vele.Nem olyan rossz dolog ez.Nekem is vannak ilyen képességeim.Amíg nem tudtam,mi ez,addig sok gondot okozott.De mikor nálam tapasztaltabbak elmondták,hogy ez csak ártalmatlan látói képesség,akkor megbékéltem vele.

2010. szept. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%
Én komolyan nem bántani akarlak. De ne haragudj, ez lehet hogy egy betegség. Nem vagyok begyöpösödött materialista, de meg kéne nézetned magad. Gondolj csak bele, ha ez valós dolog lenne, amit itt állítasz teljesen másfele kéne kacsingatnod, nem pedig a gyakorikérdések fele. Nem kell ide semmiféle táltos, meg anyám kínja. Nyugodj le, próbáld elfelejteni a feltűnési viszketegségedet és beszélj anyudékkal. Nem véletlenül viseli meg őket ez a dolog. Ha ezt tovább folytatod, mindenki őrültnek fog nézni.
2010. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan lehetőséged is, hogy lezáratod a harmadik szemed, mert túlzottan nyitva van valószínűleg. Igazából csak így szabadulhatsz meg ezektől a jelenségektől, de mivel ezt kaptad, valószínűleg nem véletlen. Dolgod van vele. Legjobb lenne, ha el tudnád fogadni, nem rettennél meg a látottaktól/hallottaktól, és pozitív célokra kamatoztatnád (pl. segítenél másoknak). Fontos lenne, hogy ne félj, légy hálás a képességeidért, és pozitívan állj hozzá.
2010. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
ja, és hogy próbáld megfejteni, miért kaptad ezeket a képességeket (előző voltam)
2010. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:

Kinőni nem fogod. Vagy elfogadod, és segítesz másokon, fejleszted a képességeidet, vagy pár év múlva beleőrülsz és vagy gyógyszereken fogsz élni, vagy öngyilkos leszel. Választhatsz, de megszabadulni ettől nem lehet. Majdnem hasonló cipőben járok én és egy barátom.

Szerintem becsüld meg amit kaptál, és próbálj meg ezáltal segíteni másokon/magadon.Hisz ezért kaptad..hogy használd.:)

2010. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek nyug nem v egyedül.:D sztem jo lenne ha én látnám a jövőt
2010. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!