Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lenne albérletbe...

Érdemes lenne albérletbe költözni így vagy maradjak még otthon?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, most lenne lehetőségem egy kis 1 szobás albérletre egy közeli nagyobb városban, ami viszonylag olcsó, de van egy autóhitelem is amiből még 3 év (2018ban jár le) van vissza, de így is kitudnám fizetni mindkettőt, igaz nem maradna csak havi 20-30am. Az albérlet magasan van, nekem legalábbis magasan 4. emelet, amitől kicsit tartok és fura érzés volt ilyen magasan lenni, családi házból származom. Az elköltözés jó is lenne és rossz is, rossz főleg anyagi szempontból, szüleimmel jól kijövünk, ők is kérdezték miért akarok elmenni, csak annyit tudtam mondani jó lenne önállósodni, egyedül élni, de már elbizonytalanodtam (anyagiak miatt csak). Az elköltözés egy nagyobb összeg lenne, kell ágy, szekrény, többi hála istennek lenne az albérletben, apróságokat megvenném még (tisztítószerek, edények stb) Nagyon tanácstalan vagyok, Ti mit tennétek a helyemben? Maradnátok erre a 3 évre és gyűjtenétek vagy elmennétek?
2015. okt. 20. 17:52
 1/4 szántóvető ***** válasza:
épp ideje már önállósodnod viszont 30-ból nem fogsz tudni megélni.
2015. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak az autóhitel miatt vagyok még itthon, éppen ezért tanácstalanodtam el, hogy ezt a 2 évet kihúzzam még és utána próbáljak venni egy sajátot és azt fizessem vagy menjek albérletbe.
2015. okt. 20. 18:12
 3/4 szántóvető ***** válasza:
maradj akkor ahol vagy és gyűjtsed a pénzed.nincs társad egyáltalán?
2015. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de van barátnőm, de ő még tanul így nincs állása
2015. okt. 20. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!