Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Taiwangunról rendelés?

Taiwangunról rendelés?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Well mb01-es puskát, de ha külföldrõl hozzák nem adnak hozzá MKH kártyát?

Viszont adnak egy papirt, amin a mérési eredmények vannak, tehát bizonyithatóan nem igazi a fegyver.

Ilyen esetben kell az MKH kártya?



2015. okt. 21. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

ha jól tudom az mkh kártya nem kötelező vagyis ha használtan veszel fegyót akk nem kell h adjanak hozzá de asszem a boltoknak kötelező adniuk, ahol nem adnak ott feltüntetik. majd én is erről az oldalról fogok rendelni szerintem..

tipp: ne sniperkedj ha kezdő vagy. ;) olvasgass a softair.hu-n

az airsoftos sniper nem ugyan olyan mint a valóságban vagy mint a CSben. kb ugyan olyan távra lő mint az AEGek többsége ráadásul nem sorozatban.. akkor már inkább valami jóféle géppityut vegyél, rá egy jó kis scope és mehet az egyes lövés. ha meg eldurvul a helyzet mehet a sorozat lövés :)

2015. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én szerintem mégis kipróbálnám a snipert, de persze értem amit mondasz, nem kezdônek való, de na.. :-D
2015. okt. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!