Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok ti mit...

Tanácstalan vagyok ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
22-éves fiatal lány vagyok.Nem rég össze költöztünk a barátommal. Pontosabban én költöztem hozzá.Ő albérletbe laki.Egy számomra teljesen ismeretlen idegen városba.Ahol nincsenek rokonaim se barátaim.Még a várost se ismerem csak egy ,max két boltot.A barátomnak ebben a városban van a munkahelye és neki így kifizetődőbb.Mintha máshol laknánk és utazgatna.De nekem meg ez igy nagyon rossz.Mert nincs egy ismerősöm se itt.Nem akarom elhagyni mert szeretem de ez így nekem nagyon nem ,jó.És kellemetlen.
2015. okt. 22. 08:53
 1/2 szántóvető ***** válasza:
mi van azokkal akik felmennek Pestre dolgozni?(1 hónapja vittem fel 38 éves ismerősömet egy vidéki kisvárosból,válogathatott a munkahelyek közül)vagy akik külföldre mennek?szóval találd fel magad a siránkozás helyett,derítsd fel a várost.valamit csak csinálsz ott tehát közösségbe kell hogy legyél,ez már jó kiindulópont.
2015. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elkezdesz dolgozni, közösségbe járni és mindja´rtt lesznek ismeröseid.
2015. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!