Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan könyveket,...

Tudnátok olyan könyveket, filmeket és sorozatokat ajánlani, amitől megerősödhet az önbizalmam?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől kicsi? Mihez kevés? Mi hiányzik az életedből és hogyan segíthetne rajta egy film?
2015. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Choo Thomas: A Menny Valóság!-ha elolvastad, rájössz, miért írtam!:)
2015. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy ilyenek komolyan segítsenek! Te tudsz magadon segíteni, pl. ha bizonyos életfeladatokat elvégzel és elégedett vagy magaddal. Ez lehet nagy dolog, pl. egy utazás egyedül, de lehet kisebb, pl. 2 kör a Margitszigeten egyvégtében.


Érdemes megpróbálni elkerülni olyanok társaságát, akik rombolják az önbizalmadat, ez nem mindig könnyű.


Persze egy pszichoterapauta, vagy önismereti körök is segíthetnek. Mindenesetre nem megy gyorsan, ne türelmetlenkedj.

Az biztos, hogy fontos ügy.

2015. okt. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
The Walking Dead
2015. okt. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Szent Johanna gimit ajánlanám, mert az egy olyan könyv ami megtanít arra hogy minden lehetséges.
2015. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 21Riley12 válasza:
En a sportos filmeket szeretem, ahol van némi győzelem. Nekem attól mindig jobb lessz ;) Never Back Down, Rush, Warrior :) Ez a 3 film mindig de mindig segít ha nagyons zarul vagyok. Ja, és a Long Way Down :)
2016. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!