Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom hogy most emiatt hülyéne...

Tudom hogy most emiatt hülyének fogtok nézni de ti hisztek a szelemekben és ha igen akor veletek mijen fura dolgok történtek már? Vagy csak velem tőrtének ijen fura dolgok

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez ezotéria kérdés volna, de megválaszolom neked itt. Nem hiszek bennük. Fura dolgok történtek, de egyiket sem szellem okozta.

Veled milyen fura dolgok történnek?

2015. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Huh hát velem már rengeteg fura dolog történt na szóval volt egyszer úgy hogy egy barátomnál aludtam és hát sokáig voltunk fent és hirtelen elkezdet pislákolni a lámpa pedig edig semi baja sem volt majd egy idöután mibd keten meguntuk és odamentem hogy majd én lecsukom a vilanyt ere a vilany kapcsoló közelében lévő szekrényen lévő vasaló majdnem a fejemre eset ja és késöbb mentünk kajálni és akor meg a szék rámeset úgy hogy senki sem ért hozá azon az estén nem aludtunk úgy megvoltunk ijedve
2015. okt. 26. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy a párod?
2015. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem hiszek bennük, de pár fura dolog tőrtént már. 16 voltam mikor a nagypapám meghalt, beköltöztem a szobájába. Pár napra rá a levegőbe emelkedett a hosszabító a földtől egy jó 30 centire, majd mint aki izomból odacsapta leesett. Ez volt az első. Aztán rá kb 3 évre halottak napja volt, égett a gyertya nagymamám szobájában, én éjszaka kimentem wcre, és a papám ott ült a széken, és a gyertyát nézte. Ez volt a legdurvább. Történt még olyan, hogy volt barátomnál voltam lementem telefonálni, és egy teljes alakos szellem állt előttem a szemembe nézett, majd eltűnt. Mai napig nem tudom ki volt az. Egyszer hangot hallottam egy férfi hangot "miért csinälod megint ezt? " de a tv sem ment, és mindenki aludt, és ezerszäzalék, hogy nem beszűrődő zaj volt. És az utolsó, az is elég hihetetlen és morbid. Megyek ki wcre este volt sötét. A tükör előtt, de nem a tükörben megjelent egy fej hosszú orra volt, vállig erő haja, férfi volt. Majd eltűnt. Telt múlt az idő senkinek nem mondtam ezt el, majd rá pár évre barátom jön be libabőrös 20 perc noszogatás után elmondta szóról szóra azt az fejet, akit én láttam, akkor mondtam el neki, hogy pár éve én is láttam, az ilyet az ember nem felejti el. Nálam ennyi volt, de akkorsem hiszek bennük. Egyszer sem ittam, és semmilyen szer hatása alatt nem álltam.
2015. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem csak egy haverom volt semi több de amúgy a legtöbb fura dolog mindig othon történik
2015. okt. 26. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!