Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraftba hogyan lehet...

Minecraftba hogyan lehet világot generálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy 1.8-ról 1.9-re hogy amit eddig építettem megmaradjon és az újítások is meglegyen a pályán.pl: az endbe a hajó meg az a nagy növény.

2015. okt. 28. 09:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Valki?
2015. okt. 30. 07:10
 2/3 anonim válasza:

Helló, én is már rég minecraft-ozok, szerintem ha még nem mentél át az end-be akkor ha 1.9-es verzióban mész át, akkor 1.9 szerint fogja legenerálni, de csak ha még nem mentél át, ha már átmentél akkor azt javaslom hogy nézz utána (alaposan) az MCedit nevű programnak, ez egy "egyszerű" world editor, egyik világodból tudsz vele átvinni dolgokat egy másik világba. Tehát generáljegy világot 1.9-ben és vidd át ezzel az editorral az 1.8-sa világodból a dolgaidat.

Itt egy link, itt kapsz egy tájékoztatást az

MCedit-ről: https://www.youtube.com/watch?v=5_XFv70mrYs

Elég régi videó, lehet, hogy azóta változott az MCedit, de amire képes ez a videó megmutatja.

2015. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2015. nov. 14. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!