Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Amerika Kapitány-Polgárhábo...

Az Amerika Kapitány-Polgárháború c. Filmben benne lesz Bucky Barnes?

Figyelt kérdés

Nagyon megszerettem a karakterét az előző 2. Amerika Kapitány filme, és szerintem tök jó lenne ha a 3.-ba is benne lenne.

Valaki esetleg nem tudja?



2015. okt. 28. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe SPOILER ALERT a képregényből!



Ha jól emlékszem, egy időre Bucky veszi fel az Amerika Kapitány "jelmezt" a pajzzsal együtt, úgyhogy én arra számítok, hogy igen, lesz. Illetve el kell varrni a szálakat Steve-vel. Nincsen befejezve az a keresés, amit a Cap 2-ben Steve elkezdett.

2015. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Énis arra gondoltam, hogy benne lesz mivel tényleg nem fejezte be a keresést Steve (El se kezdte:D) De azért remélem tényleg benne lesz^^

2015. okt. 29. 09:41
 3/9 anonim válasza:
100%
A stáblistán rajta van
2015. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amerika Kapitány oldalán lesz Sólyommal, Sólyomszemmel ennyit tok
2015. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy Télkatonát megtalálták a Hangya c. filmben
2015. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös hol találták meg?
2015. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, csak azt, hogy a Hangya c. film végén le volt kötözve és Sólyommal beszélgettek (angolul volt). És itt a bizonyíték: https://www.youtube.com/watch?v=uVdV-lxRPFo
2015. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs, ez a Civil War előzetes volt. Ez már a vége a Hangyának: https://www.youtube.com/watch?v=Y3gvlq03JXM
2015. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valaki le tudná fordítani, hogy miről beszélgetnek ebben a jelenetben?
2015. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!