Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire vagytok oda a...

Fiúk mennyire vagytok oda a fiúsabb lányokért?

Figyelt kérdés

Nem külsőre értem, inkább belsőre. Én eléggé más vagyok mint a többi lány, jobban kijövök a fiúkkal mint a lányokkal, emiatt több fiú barátom is van. Egyiküket nagyon megszerettem talán több is lehetne köztünk, de én azt gondolom ő csak haverként tekint rám, mert teljesen úgy viselkedik.

Alapjába véve elég nőies kölsőm van és szeretek is rá sok időt fordítani, viszont a legtöbb lányt utálom, velük nem tudok annyit nevetni mint a fiú haverjaimmal.

Zenékből is jobban szeretem a keményebb stílusokat, a rapp a kedvencem, el is bohóckodunk egy egy számra a fiúkkal.

Ez a "bizonyos személy" is ezt az oldalamat ismeri jobban, folyton cikizzük egymást meg "szívja a véremet", szinte mint a testvérek.

Azt vettem észre picit mintha már túl jól érezném magam vele, de mégsem tudnám elképzelni magam mellett mint szerelmet. Szerintem ezzel ő is így van.

Arra lennék kíváncsi fiók ti hogy vagytok a fiúsabb "haverlányokkal" ???

Csak havernak mennek el, vagy esetleg bejönne egy pákapcsolatban is?


2015. okt. 28. 23:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*fiúk
2015. okt. 28. 23:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy mitől lesz valaki fiús és mitől lányos.

Mert van olyan nő ismerősöm, aki azt mondja magára, hogy fiús és egyáltalán nem szimpatikus egyéniség. Hisztis, agresszív stb..

2015. okt. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En szeretem az ilyen lanyokat, mert jobban kijovok veluk. :) 14/F
2015. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs vele bajom :)
2017. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!