Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogyási tanács valaki?

Fogyási tanács valaki?

Figyelt kérdés

Igazából semmi ilyen nagyon komolyra nem goldoltam, diatal vagyok még sokan mondják hogy még ne fogyókúrázhak, de le szeretnék fogyni mire kb 16-18 éves leszek. De mivel nagyon szeretek enni nem vállalom be az ikyen kalóriaszámolgatós meg csak zöldségevős dokgokat, most pl azt csinálom, hogy 6 után nem eszem és ez így kb 2 hónap alatt 5 kg fogyás volt ami nekem tökéketes is, csak még valami más ötlet nincs mert ez azért elég kevés és min. 20 kg-mal vagyok nehezebb az átlagnál ebben a korosztályban ami elég ciki, csomó helyen kiközösítenek, meg ruha, nadrág vásárlás szempontjából sem túl kedvező. Egyébként járok sportolni, hetente 4 órát összesen. Tudom nem sok, de jobb mint a semmi.

13/l



2015. okt. 28. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyél, főleg sport után. Inkább a mértékekre kell figyelni. Igyál sok folyadékot emellett, ha lehet akkor vizet vagy valami szénsavmentes, nem agyon cukrozott lét.

Ezen kívül ha van kedved, akkor szedhetsz máriatövis és homoktövis kapszullát, mint étrendkiegészítő.

Ne egyél meg naponta 8 sütit, 10 tojást meg zsírpacalat.

Ennyi.:)

És néha azért egyél zöldséget is vagy gyümölcsöt, mert az kell. Olyat ne csinálj, hogy hosszútávon éhezteted magad.

2015. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Anno én is 13 évesen 78 kg voltam. Nehéz megszabadulni a felesleges túlsúlytól, felszedni viszont annál könnyebb.

Egyébként nem értem miért mindent az Interneten kell kitudakolni,nemvólt ciki téma, én a barátnöimet kérdeztem meg,ha nem mered tölük kérdezni, hanem inkáb ezen a fránya neten, akkor ott baj lehet.

Ha már it kérdezösködsz, akkor megmomdom, ne nasizz sokat, de azert egy kicsit mégiscak nem koplalhatsz úgyszint

2015. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat. Egyebkent azert nem a barataimtol kerdezem, mert ok azt hajtogatjak h nem kell fogynod, jo ez igy stb.
2016. febr. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!