Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért alszok el folyton? Mit...

Miért alszok el folyton? Mit tegyek hogy ne aludjak el?

Figyelt kérdés

lassan egy hete elalszok!5:40kor keltem eddig és most 7kor kelek fel!igy el is kések az iskolábol...

nem vagyok fenn tovább mint szoktam,semmi fárasztot nem csinálok.


2010. márc. 18. 07:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állíts be egy órát csörögni, és tedd az ágyad mellé. Ha még így is elalszol (velem is előfordult, hogy álmomban lenyomtam az órát, és elaludtam), akkor az órát tedd olyan helyre, ahol nem éred el anélkül, hogy fel kelljen kelned a lenyomáshoz. Így tuti nem fogsz elaludni. A "csak még öt percet"-effektust meg felejtsd el: ha öt perccel többet akarsz aludni, akkor feküdj le öt perccel korábbban!
2010. márc. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
eddig mellettem volt az ébresztö és ugy keltem,most pedig hogy elaludtam feltettem az asztalra,ami 2méterre van,de igy is elaludtam
2010. márc. 18. 07:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kérd meg valamelyik barátodat/barátnődet hogy reggel x időben csörgessen meg. :) Idővel megszokod és nem fogsz elaludni.
2010. márc. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha várod a másnapot (valami izgi vagy élvezetes dolog fog történni, és ezzel a gondolattal alszol el), akkor felkelsz időben. A barát hívjon fel telefonon már csak ezért is jó ötlet. :)
2010. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

hány éves vagy?fiú,lány?

én mindíg akkor aludtam egész nap bármikor,mikor 1-2-hetes terhes voltam.

Ez csak egy megjegyzés...

2010. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A tavaszi fáradtság is okozhatja. Kérj meg valakit hogy menjen el reggelente hozzátok vagy csörgessen meg/írjon sms-t. Nincs aki fölkeltsen pl.szülő/testvér?
2010. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult ilyen, amikor még suliba jártam.

Szerintem ez jelzés, hogy nem pihensz eleget.

Én pár hétig nem tanultam, nem érdekelt semmi, este lefeküdtem előbb és kipihentem magam. Utána hosszú hónapokig fel tudtam kelni időben...


Szerintem próbálj meg többet aludni, nézd meg mi a fontos és mi nem és szakíts időt az alvásra.

2010. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Belefáradtál ebbe az örökös koránkelésbe.Mindjárt lesz egy kis szünet,pihenj majd sokat.Egyél sok gyümölcsöt,zöldséget,fehérjét.Ezek jók tavaszi fáradtságra is.
2010. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen teljesen elsötítítve a szobád, mivel egyre korábban világosodik, így ez sokat fog segíteni!
2010. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!