Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A CS:GO-ban amikor elérem a...

A CS:GO-ban amikor elérem a 2. szintet ás tárgydobást kapok akkor az az, hogy egyből meccsután kpaok egy skint, vagy azt csak úgy kaptam, és egy másik tárgyat is kapok valahol a steamen?

Figyelt kérdés
Mert már ládát is dobott,2xis anélkül, hogy szintet léptem volna,1x közösségin 1x játékkeresésnél.A lényeg, hogy most szintet léptem és kaptam egy skint ás akkor az a tárgy dobás?

2015. okt. 31. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A skin a tárgydobás. Emellett kapsz véletlenszerűen hetente 1 ládát, jobb esetben kettőt. A tárgydobás szintlépéshez kötött, és csak egyszer jár egy héten.
2015. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát nem biztos, hogy hét alatt tudok szintet lépni, de amikor szintet lépek, és mondjuk azt írja akkor tárgydobást kapok.Azaza egy konkrát itemet azaz skint. De emellett kaphatok néha nem konkrét itemeket pl ládákat, mert ugye azt csak kullcsal lehet kinyitni, és csomó skin közül ami benn van kapsz 1-et. Jól mondom ugye?
2015. okt. 31. 15:50
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindegy, értem. Köszi a válaszodat. 3 as szintnél várom az ujjab skint :D


Köszi a válaszodat!

2015. okt. 31. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy a szintlépés folyamatjelzőjében kiírja hogy "tárgydobás", ha heti egynél többször lépsz szintet, akkor is csak egyszer kapsz skint. Ezért a legjobb eset az ha minden héten csak egy szintet lépsz, mert így kapod a legtöbb (max 40) skint.

A ládadobás ettől független, hetente egyszer véletlenszerű időben kapsz, esetleg kétszer.

2015. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké :D

Köszönöm a válaszodat! Sokat segítettél!(tényleg)

2015. nov. 1. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!