Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne, hogy egy...

Ha lehetséges lenne, hogy egy elhunyt szeretted feltámadjon, akkor hogyan tudnád ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jön a halottak napja, és mi ma mentünk ki a temetőkbe. Nem szeretjük a temetői tömegáradatot, a nagy autóforgalmat az utakon, így ma nyugodtan tudtunk emlékezni az elhunytakra.


A minap a szeretteink sírjainál gondolkoztam azon, hogy van akit meg se ismerhettem, mert a születésem előtt halt meg, illetve olyan is, akitől el se tudtam búcsúzni a körülmények miatt. Az, hogy meghalunk az élet rendje. Főleg ha leéltünk egy szép életet, a végsőkig küzdve. Arra is gondoltam persze, hogy most Ők odafönt látnak e minket, és mit érezhetnek vajon?


Most pedig gondoljunk arra, mi lenne, ha egyszer csak a szeretteink közül egy személy magához térne, és koszosan, földesen, megfáradtan kopogtatna az ajtónkon és annyit mondana, hogy "ennek nem így kellett történnie". Tehát ott állna előtted és arra várna, hogy mondj már valamit. Ti mihez kezdenétek?



2015. okt. 31. 16:01
 1/3 Akane929086 válasza:
Elájulnék.
2015. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem tegnap halt meg a drága testvérem tragikus oknál fogva. Ha valami csoda folytán feltámadna, egy álló héten át hulla részegre innám magamat
2016. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közölném vele, hogy ennek valóban nem így kéne történnie, és visszaküldeném oda, ahova való.


A halottak meghaltak, zombik nincsenek csak a filmekben - és ez így van rendjén.

2016. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!