Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik a tesi tanárom, hogy...

Tetszik a tesi tanárom, hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

Kb 10 év van köztünk... Jól néz ki, egyszerűen megbolondit...

Mit tegyek?


2015. okt. 31. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, ne próbálkozz vele, ne közeledj, ne csinálj semmit.


Sok tinilány beleesik ebbe a marhaságba és hidd el, jobb, ha nem teszel semmit, lassan elfelejted majd.

2015. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esküszöm elmegyek tesitanárnak...
2015. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kb még 3 évig fog tanitani :P

Nem tudom, hogy verjem ki a fejemből... Szeretném de ugy nehéz ha minden nap látom...

2015. okt. 31. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy rámenjen a munkája, kapcsolata, családja, akkor nem teszel semmit. Miért nem a kortársaid között keresgélsz? Amúgy egészen biztos lehetsz benne, hogy egy 25 éves felnőtt férfi nem tud és nem is akar csinálni semmit egy 15évessel. Felejtsd el, mert tönkre teheted az életét.
2015. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Családja nincs,mármint felesége vagy gyereke... Persze tudom,hogy csak bajt csinálhatok neki... De talán majd 3 év mulva ha már nem tanit...
2015. okt. 31. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
3 év múlva ha már nem tanít, ugyan úgy nem fog neki kelleni 28 évesen egy 18 éves hidd el. Amúgy 3 év múlva pont le se sz*rod majd, nem hogy még vele foglalkozz. Keress valami helyes gyereket a korosztályodban.
2015. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz tanácsot adni, mert az érzelmeknek nem lehet parancsolni, de érett fejjel majd belátod, hogy az előttem szólóknak igazuk van. Próbáld lefoglalni magad, barátokkal körülvenni, hátha akad egy fiú, aki közben rád vár, és érdemes a szeretetedre, csak az elvakult érzelem miatt most nem veszed észre.
2015. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet később máshogy fogom gondolni... De most egyhamar biztos nem. Nincs egy korom beli fiu sem aki lekötne, mert mind egy tökfej, cigiznek, isznak.. A kivétel pedig foglalt :D én inkább az érettebbekhez vonzódom... És most a tesi tanár eléggé felkeltette a figyelmemet. De ez csak ennyi is marad...
2015. nov. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!