Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIT TEGYEK? Felmondás főnök...

MIT TEGYEK? Felmondás főnök előtt?

Figyelt kérdés

Röviden, nagyon alávaló a főnökünk, össze-vissza aláz minket, túlóráztat kompenzálás nélkül, totál kihasznál minket és emellett embertelen módon kezel bennünket, mintha állatok lennénk. Mindenki fél tőle a cégnél, ő meg élvezi,kihasználja az erejét felettünk.

BESOKALLTAM! Felmondok!


Viszont nagyon gátlásos, félénk ember vagyok,aki nem mer kiállni magáért és elég rendesen hagytam a sok szemétkezését. De most igen is helyt kellene állnom és felül kellene kerekedni a félelmemen és megmondani a magamét a felmondó levél átnyújtásánál.


A KÉRDÉSEM:

Hogyan lehet legjobban az ilyen főnökbe belegázolni??

HOGYHA: ezeket a sérelmeket nyugodtan a tudtára adom és emberként távozok?

Vagy célszerű lenne nekem is lesüllyedni a szintjére és piszkoskodva az orra alá dörgölni mindent,hogy lássa milyen mocsok egy alak?

Plusz. Vannak tippjeitek,hogy ha nekem támad, akkor mit tegyek,hogy össze ne rendüljek,mint egy falevél? Frappáns kivágó szöveg valakinél?

Hogy lehetnék erős és határozottságot sugalló??

Inni nem iszom előtte, nem szoktam...



2015. nov. 1. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen fonok szarik rad, neki te egy kis legy vagy akit lecsap barmikor, es ha fel is mondasz nem artasz neki, mert rogton jelentkezik 10 masik a helyedre.


Az ilyen fonokot legjobban azzal lehet megszivatni ha egy mosollyal az arcodon mondasz fel elegedetten. :D

2015. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy NORMÁLIS ember odaadja a felmondást, és távozik, nem kezd cirkuszolni.
2015. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végig gondoltam és igazatok van, felesleges lesz kinyitni a számat és lesüllyedni a szintjére és vitába keverednem. Az első kommentelő tanácsát megfogadom, mosollyal az arcomon távozom.
2015. nov. 2. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!