Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit válaszolnátok állásinte...

Ti mit válaszolnátok állásinterjún a helyemben?

Figyelt kérdés

Ti mit válaszolnátok arra a kérdésre a helyemben, hogy miért jöttem el az előző cégtől?


Dióhéjban: Felmondtam az előző cégnél tavasszal, mert egy igen szemét főnököm volt. Nem csak én mondtam fel, hanem mások is. Utána volt egy műtétem, majd még egy, és most a dokihoz kell visszajárni kontrollra. Azt ugye mégsem mondhatom, hogy a főnök miatt mondtam fel. Köszi!



2014. dec. 16. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt, hogy nem volt kellemes a légkör.

Semmi esetre se szidd az előző munkahelye és a főnököt.

2014. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában azt szoktam mondani, hogy az előző helyemen már nem volt fejlődési lehetőség és ezért váltok.
2014. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
nem emeltek fizetést és így nem volt egy szinten a munkám értékével.
2014. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden állásinterjú egy "ki tud jobban hazudni" verseny. E szerint válaszolj. Nagy lózungokat várnak el a hr-es kutyák és szép hihető meséket.
2014. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"nem volt számomra már fejlődés, ezért váltok" Csak bizonyos szakmáknál jó, ahol hazudni kell. Fontos, hogy mindenkivel jóban voltál és életed álma, hogy ott dolgozz örökre. Tehát nincs már hova fejlődni.
2015. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!