Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom hova menjek tovabb...

Nem tudom hova menjek tovabb tanulni?

Figyelt kérdés
Nem tudom semmi ötletem nincsen... Azon gondolkoztam hogy vagy a Sisybe Fodrásznak vagy Gyáli Eötvösbe rendészetre szerintetek?nagyon felek hogy a rendeszeti nem fog menni:'(vagy meg esetleg kereskedelmibe a Széchenyibe
2015. nov. 4. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Szerinted igy egy idegen tud segiteni?

Elöszőr is kezd azzal,hogy melyik tantárgyakat szereted,és miben vagy kiemelkedő.

Ezután tudok segiteni. :)

És mond el milyennek a jegyeid,és ezek alapján számits egy átlagot magadnak,és hasonlitsd össze a tavalyi bejutássokkal. :) Nem kell félni ha bejutottál azután már csak tanulni kell,menj oda ahova szeretnél,de minél jobb továbbtanulási lehetöséget válasz,minél erősebbet.

Végülis a szak az mindegy,a tanárok legyenek jók,mert az éretségid kell jó legyen majd.:D

2015. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!