Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendeltem valamit tegyük...

Ha rendeltem valamit tegyük fel aliexperessről, szólnak mielött megjön?

Figyelt kérdés
Már rendeltem egyszer, és nem kaptam értesítőt hogy megjön a közeljövőbe. Ha esetleg nem lennénk otthon, és úgy jön meg, akkor valahol kapok valamit hogy vissza vitték a postára? És ha nem megyek érte akkor mi történik a csomaggal? Hol vagy hogy tudok érdeklődni hogy a címemre és a nevemre jött-e valami?

2015. nov. 5. 01:28
 1/2 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Ha kaptál tracking numbert (aliexpressnél majdnem mindig van, kivéve ha ilyen 200Ft-os dolgot vettél), akkor látni fogod, hogy mikor érkezett Mo.-ra, mikor ment át a vámon (akkor azt írják, hogy kézbesítésre továbbítva) és általában az azt követő napon megkapod.

Ha nem vagy otthon, akkor a postás hagy egy értesítőt, amivel másnap átvehted a postán. Legalább 10 munkanapod van rá, hogy átvedd.

2015. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!^^
2015. nov. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!