Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-en rendeltem kabátot,...

Ebay-en rendeltem kabátot, okt.28-nov.17. között kéne megérkeznie de az eladó törölte magát, van még esély rá hogy megkapom a kabátot, vagy már most írjak hogy utalják vissza a pénzt?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm ! :)
2015. okt. 14. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bebuktad. Ebay garancia visszafizeti majd a pénzt de csak ha nem reklamálsz idő előtt.
2015. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A szállítási határidő végét mindenképpen várd meg.
2015. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát remélem még megkapom. De a termék mellett ott van az a kis csomag jel (shipped) az nem azt jelenti hogy már szállítás alatt van?
2015. okt. 14. 18:52
 4/15 anonim ***** válasza:
De igen. Ebben az esetben meg mégis mire fel kérnéd vissza a pénzed?
2015. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mert nem tudom hogy egyáltalÁn elküldik-e még a csomagom, mert a múltkor ugyan így jártam egy másik termékkel amit nem kaptam meg... de ha már szállítás alatt van akkor nem kérem vissza, csak ha nov.17-ig nem kapom meg.
2015. okt. 14. 20:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Hiába is kérnéd. Lol.


Komolyan, ha ennyire nem hiszed hogy megérkezik, egyáltalán mi az ördögért rendelsz?

2015. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Jelenleg én is abban a cipőben járok, hogy licitáltam a termékre, ami már SHIPPED állapotban van, de az eladó törölte magát. De emellett viszont 100 %-osak a visszajelzései, így várom a terméket, hogy megérkezzen.
2015. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

azért rendelek mert 10 termékből csak 2 nem jött meg. Általában mindig megkapom amit rendelek.



Akitől én rendeltem az is ilyen 99%-os eladó volt.. szóval akkor várunk. Azért bízom benne hogy megkapom.

2015. okt. 15. 18:05
 9/15 anonim válasza:

Az előző vagyok.

A te terméked melyik országból érkezik? Az enyém Kínából.

2015. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma jött 2 termékem,miután kifizettem őket,egyiket eladó fel adta másiknál nem volt kint a fekete négyzet és rá pár napra eltüntek(ami lehet h ebay törölte őket).és megjöttek
2015. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!