Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Súlyos problémáim vannak, ha...

Súlyos problémáim vannak, ha félek elaludni? Hogyan lehetne ezen segíteni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Rettegek az estéktől, már rosszul vagyok ha sötétedik. Befekszek az ágyba és nem merek elaludni, ébren próbálom tartani magamat. Félek. Félek attól, hogy mit fogok álmodni, volt már hogy szinte "sokkot kaptam" az álmomra vissza emlékezve reggel. Félek attól, hogy valami terrorista bejön az éjszaka közepén és lemészárol engem, az anyukámat, és az öcsémet, vagy kirabolnak. Nem szoktam már filmeket se nézni, mert ha megnézek egy jó filmet , és azt álmodom, hogy benne vagyok, borzasztó reggel felkelni, és tudni hogy ez csak álom volt, ha megnézek egy rossz filmet akkor azt álmodom, és azért félek elaludni. szóval ha filmet nézek akkor sem merek elaludni.

Ez azóta van így, amióta (5 éve) meghalt az apukám.

Mondjátok, nektek is volt e esetleg már ilyen? Ez nagy probléma, forduljak orvoshoz? Mit tegyek, hogy ez ne legyen így?



2015. nov. 6. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképp beszélj erről anyukáddal, pánikbetegség (vagy valami rosszabb) előjele is lehet,nem volna rossz felkeresned egy szakembert.

Nekem is van olyan amikor félek elaludni.Szorongok ilyenkor és tele vagyok frusztracióval.(kiszolgáltatottnak érzem magam).Mondjuk ezekben az esetekben stresszesek a napjaim.Ekkor szoktam citromfű teát inni lefekvés előtt.Próbáld ki! Hátha használ.:) A citromfű nyugtató hatású,és segít elaludni.

L/22

2015. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!