Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebook olvasó nagyinak?

Ebook olvasó nagyinak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyimnak gondoltam szülinapi ajándék gyanánt egy ebook olvasóra, azonban nem vagyok 100%-ig biztos benne, hogy a kezelését meg tudná tanulni. Mobilja sincs, azt mondja nincs rá szüksége, viszont állandóan olvas, és egy ilyen kütyü segítségével olcsóbban, több könyvet megtudnék szerezni neki.

Tapasztalatok érdekelnének. Esetleg valaki próbálkozott ilyesfajta ajándékkal nagyszülőknél? Illetve melyik típust a legegyszerűbb kezelni?


Köszi a válaszokat!



2015. nov. 7. 08:22
 1/3 anonim válasza:
Az ebookokat könnyű kezelni, szerintem meg tudná tanulni. És ha veszel neki akkor a kobo- t ajánlom.
2015. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én nagyim még a saját telefonját sem tudja kezelni, holott már több éve nála van. Meg ennyi idősen már sokkal nehezebben tanul az ember új dolgokat. Szerintem jobban értékelni a kézzel fogható könyveket, de persze te döntöd el.
2015. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm nektek! Még gondolkodom a dolgon. :)
2015. nov. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!