Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már vagy 2 hete feltettem egy...

Már vagy 2 hete feltettem egy csomó ruhadarabot az OLX-re, de nem jött jelentlező. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ha ez valamit számít, Romániában élek. Legalább november végéig sürgős lenne, hogy eladjam. Mit tehetek, hogy ezt elérjem?

2015. nov. 7. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert megszűnt az olx
2015. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Harangozó Csaba ***** válasza:
Az ok többféle lehet. Ha bejelöltél árat, lehet hogy az túl magas. Azonkívül a szállítás költsége Romániából is magas lehet, nem beszélve a személyes átvételről, mely a legtöbb esetben ki van zárva. Bizonyos dolgokat nehéz eladni, mert sok van belőlük, ilyenek a ruhák is. Két hét nem sok idő, én hónapokig, évekig is árulok dolgokat. Egyébként az OLX már nem létezik, valószínűleg a jofogas.hu-ra tetted fel, ellenőrizd le. Nem akarlak elkeseríteni, de nagy a valószínűsége, hogy november végén még meg lesznek az eladó ruhadarabjaid...
2015. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!