Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm rejteget egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rejteget egy csomó ruhadarabot, amit még sose vett fel? Mi a csuda ez?

Figyelt kérdés

Szögezzük le nem kutakodtam, inkább egy véletlen folytán a barátnőmnél találtam egy halom ruhaneműt. Többségében ilyen szexisebb cuccok, erotikus fehérnemű, harisnya, fűző-szerűség, bőr (!) cuccok... meg voltak ott ruhák szoknyák is, egyszerűbbek, divatosak, bár nem kutattam át.


És hogy mi ebben a durva? Az hogy másfél éve járunk azóta egyszer se láttam rajta ezeket, sőt, egyszer se láttam rajta szoknyát, vagy ruhát, harisnyát. Elmondása szerint utálja, nem hord ilyet... Kicsit bánkódtam is miatta. erre most rábukkanok erre. Szerintetek ez mi??


Elég újnak tűntek az egyiken címke volt szóval az első gondolatom h vki másé és megkapta azt kilőttem.


Az a baj h rákérdeznék nála azt hiszi kutattam pedig tényleg véletlen akadtam rá.


2014. dec. 6. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel akart meglepni, de most jól keresztül húztad a számításait. Azért majd tettesd a meglepődöttségedet amikor előáll ezekkel.
2014. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha bőrcucc is van akkor domina a bnőd es lehet van egy sub kiskutyusa is!
2014. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet kihízta aztán már nem olyan jó muri.
2014. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha ezzel akart meglepni, meddig akar vele várni? tényleg volt ott v 10-15 ruhadarab. és miért mondja, h utál szoknyában járni, akkor minek van neki? :D és a bőrruha már tényleg rejtélyes. de azt megnéztem, nem az a tipikus szado-mazo cucc, szóval lehet vmi bulis ruha is. de mégis!
2014. dec. 6. 17:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk. Két dologra gondoltam hirtelen:


1. valóban meglepetésre készül, egy kis újításra veled

2. lehet, jól rejtegette ilyen jellegű érdeklődését, mert nem talált nyitottnak rá (vagy lehet valakije, vagy keres valakit épp erre). Persze ha hűségs típus, korrekt, akkor vedd irányadónak az egyes pontot. Legyél nyitott rá!

2014. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy lakasos prostitualt es ezek a munkaruhai.

Nezz utanna a netes oldalakon, nem-e rendel egy olyan lany, akinek olyan a teste, mint az ove.

Ha igen, kerj tole idopontot es menj el hozza. :D

2014. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szokott mondoconon/playitn costplayezni?
2014. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más előtt felveszi.
2014. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy megvette, csak nem hordja őket, mert rájött, hogy nem állnak jól rajta vagy mégsem tetszenek neki. illetve a szexi fehérneműkhöz túl félénk (bár ezt nem igazán tudom hova tenni).. VAGY titokban sztriptíztáncosnő VAGY lopott ruhákkal kereskedik. döntsd el, melyik..
2014. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy maffiózó és lopott cuccokkal kereskedik.Vagy szereti a szado-mazo szexet.Korbácsot nem találtál?
2014. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!