Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen ember nagy eséllyel...

Ilyen ember nagy eséllyel lehet sorozatgyilkos?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném,hogy nem rólam van szó,de olvastam erről a gyilkos triászról(állatkínzás,gyújtogatás,ágybavizelés). Nos ha van egy olyan ember aki át esik ezeken fiatalkorában,abból nagy eséllyel válhat sorozatgyilkos? Egy ismerősöm ezek közül mindegyik jellemformát mutatta gyerekkorában,egyszer egy túlnyújtott sörözés alkalmával mesélte nekem ezeket. 12 éves koráig bevizelt,kisebb emlősállatokat kínzott és szeretett gyújtogatni,nagyítóval égetni dolgokat és mindent meggyújtani amit csak lehet,hogy aztán végignézze hogyan ég el...szeretett pusztítani. Lehet normális felnőtt? Azt mondja ő sem érti miért csinált ilyeneket,semmilyen trauma nem érte őt fiatalkorában. Maga a fiú kissé visszahúzódó,nem túl sok barátja van,én vagyok a kevesek egyike nem régről ismerem, a főiskola ugyanazon karának ugyanazon szakára járunk mindketten. Azt kérte,ne nagyon beszéljek senkinek,de végül is itt úgyse jönnek rá kiről van szó,nem mondhatom el senkinek ezért hát elmondom mindenkinek. Aggódom érte...

2015. nov. 7. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Nos nem vagyok orvos, de végül is igen, lehet belőle az. Ami nekem fura hogy hazánkban szinte egyáltalán nincsenek sorozat gyilkosok, legalábbis aktívak. De világ méret szinten is többnek kéne lennie. Valószínűleg sokan vannak de attól hogy pszichopata valaki még nem gyakori hogy gyilkos is lesz belőle legfeljebb bűnöző, vagy nagyon erkölcstelen ember. Ahhoz nagyon súlyos esetnek kell lennie valakinek hogy ne bírja megállni a vérontást.
2015. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! Nos igen,úgy tűnik a hajlam meg van benne...
2015. nov. 7. 20:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint említettem emlősállatokat bántott...nem kaszáspókok lábait tépte le,ez például sok gyereknél előfordul,nem mondom,hogy félek tőle,de remélem később semmi hülyeséget nem fog csinálni...
2015. nov. 7. 21:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Többek véleménye is jöhet,sőt szükséges is!
2015. nov. 7. 21:35
 5/5 anonim válasza:
Fenn áll a lehetõssége hogy az lesz. De ez nem egy megírt dolog hogy márpedig ha megvannak a tünetek akkor az lesz belōle. Sok sorozatgyilkosnál nem voltak meg a jelek mégis az egyik leghatékonyabb és brutálisabb gyilkosok voltak. Megvan az esély de ugyanannyira megvan az esély az ellenkezõre is vagyis hogy nem lesz semmi.
2017. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!