Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? Szerintetek...

Ti mit gondoltok? Szerintetek épelméjű ember az ilyen?

Figyelt kérdés
tegyük fel, hogy egy srác még soha nem volt nővel de sokat fantáziál róluk, és amikor épp megtetszik neki valaki akkor vagy más kapkodja el előle, vagy csak elutasítja, és ennek hatására egy teljesen más személyiség alakul ki benne, például durvábbik esetben akár még sorozatgyilkos is lesz belőle a sok kellemetlen, főleg kamaszkorban bekövetkező úgymond trauma miatt, amit egyszerűen nem tud elfogadni, változtatni is nagyon nehéz lenne, mert csak azt látja hogy mindenki más jól mulat sok barátnővel, baráttal bár ez utóbbi mellékes de egyszerűen mondhatni antiszociális ember LETT belőle, mert eddig semmi jel nem mutatott erre, el tudnátok képzelni, hogy akár egy sorozatgyilkos lesz belőle? illetve mit gondoltok erről?

2015. márc. 9. 21:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
vagy bármi más, erőszaktevő, ugye a régi sérelmek megtorlása miatt
2015. márc. 9. 21:20
 2/13 anonim válasza:
Bár segíthetnék.
2015. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de azért remélem nem feltételezed hogy rólam van szó? :D vagy igen? o.O :)
2015. márc. 9. 21:26
 4/13 anonim válasza:
nem tudom miért te rólad van szó? :DD
2015. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
természetesen nem, de.... e-erre most mit írjak xd
2015. márc. 9. 21:36
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem épelméjű. Nekem se volt még barátnőm, és nem is szexeltem. Nagyon elkeseredett vagyok miatta, de soha nem bántanék senkit, ha valakinek nem kellek, akkor nem kellek. Másik meg én tehetek róla, hogy nincs senkim.

26F

2015. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
írj privit :)
2015. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Fordulj segítségért egy szakemberhez.
2015. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tehát az ilyen embert már elmebetegnek tartjátok? amugy meg mondtam hogy nem rólam van szó de ezt a részt hagyjuk is
2015. márc. 9. 21:43
 10/13 anonim válasza:
Nem csak elmebetegek járnak "szakemberhez".
2015. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!