Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lesz a tél 2015/2016?

Milyen lesz a tél 2015/2016?

Figyelt kérdés
Valaki tud valamit arról, hogy milyen lesz a tél magyarországon? Megint csak nyugaton lesz hó vagy most máshol is?

2015. nov. 8. 20:53
 1/7 anonim válasza:

nagyon sok helyen olvastam már, hogy idén sem lesz hó télen magyarországon... max iszonyat kevés, egyszer-kétszer szállingózás de több nem... sajnos :(

pedig örültem volna a fehér karácsonynak :)

2015. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is :( Tavaly is ezt mondták és esett elég csak mindig elolvadt.:/
2015. nov. 13. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem értem mit rinyáltok. Már esett 10 cm hó. Igaz hogy karácsonykor nem, de na. Még csak január eleje van, és már esett nálunk közép-magyarországon 10 cm. Viszont az előrejelzésre nézve igen csak + fokok lesznek a hétvégén, bár nem hinném hogy ez a sok el fog olvadni.
2016. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott lehet esett tíz de itt 5 se. Ezért rinyálunk. De még eshet...:)
2016. jan. 6. 20:46
 6/7 anonim válasza:
Gondolom keleten vagytok. Hát igen, ott nem a legtöbb esik. De itt nem pont 10, hanem 7-8 esett. Nálatok kb. 4-5. Kár nektek, de még mondom vagy hátra van 2 hónap, sőt még a március is, vagy ha mázlisták leszünk még április elején is "kicsiphetünk" pár hóesést:)
2016. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Északon vagyunk, de itt is 6-7 esett, de igen, van még idő és addig reménykedünk.:D
2016. jan. 9. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!