Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igényeltem ezt a 22 ezer ft...

Igényeltem ezt a 22 ezer ft os segélyt és nem kapom se a határozatot se a pénzt, már szeptember 20 án leadtam a kérelmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
és hiába járkálok oda minden héten mindig azt mondják adjam meg a telefonszámom és majd hivnak, de sose hivnak, holnap megint megyek, szerintetek mivel tudnám rábirni őket hogy intézkedjenek és ne hazudjanak megint? Van ötletetek? Tudom ciki ez a helyzet keresek melót ezerel, de addig is kéne ez a támogatás, főleg a TB miatt hogy az megmaradjon, mivel sokat járok orvoshoz, szoval van ötletetek hogyan vegyem rá őket hogy végre intézkedjenek? Legyek agressziv? Beszéljek csúnyán? Meg lehet ezeket valamivel ijeszteni? Mi az istent csináljak már?

2015. nov. 9. 15:40
 1/2 verde ***** válasza:

Ne legyél agresszív és ne beszélj csúnyán.

Ha nem ad az ügyintéző a kezedbe határozatot, elmondod neki, hogy többszöri alkalommal voltál már itt, és hogy már lejárt a kérelem beadásától számított ügyintézési határidő.

Erre kereshet kifogásokat, de az ügyintézési idő már lejárt, ez tény. Ha ezt letisztázzátok, azután szeretnéd kérni, hogy beszélj az osztályvezetővel, vagy a járási hivatalvezetővel.

Valószínűleg ezt elhárítják valahogy és nem fogsz velük beszélni, de innentől kezdve előre lesz sorolva az ügyed. Ezt sokkal többet ér mintha agresszív és csúnyán beszéltél volna, és még egyenes gerinccel is távozhatsz.

Egy rutinos ügyintéző félkézzel leszerel egy hőbörgő ügyfelet, de ha a főnöknél akarod bepanaszolni az már más kérdés, mindenki félti a munkáját.

Egyébként meg előbb utóbb megállapítják, csak k*rvára el vannak havazva, mivel pár hónapja került át az egész FHT ügyintézés a járási hivatalokhoz, ha megállapítják akkor meg visszamenőleg a kérelem beadásának napjától lesz megállapítva, úgyhogy a TB-d is rendben lesz.

2015. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Végül megkaptad a határozatot? Visszamenőleg a pénzt?
2015. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!