Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2015 Szeptember 09.22-én lesz...

2015 Szeptember 09.22-én lesz világvége?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt irják a neten én hiszek benne és rettentően félek is azt irták hogy egy nagyon nagy aszteorid ketté vágja a földet és szökőár lesz.Ez igaz???
2015. szept. 16. 19:47
 1/8 anonim válasza:
2010ben is meghaltunk
2015. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja meg még azt akartam volna kérdezni hogy tényleg be fog csapodni a földbe egy aszteorid vagy mi??? És ez tényleg bekövetkezhet?
2015. szept. 16. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz, ha 1 hét múlva bekövetkezne akkor már most is éreznénk az a meteor meg 1millió km-re halad el a föld mellett nem kell mindent elhinni amit az interneten olvasol! Remélem megnyugtattalak :)
2015. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+ én úgy tudtam hogy szeptember 24-én csapódik be, de a dátum mind1, így se úgy se lesz! Emberek, hát már 2 napot sem birtok várni? :D
2015. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ne félj! Semmiféle világvége nem lesz. Én keresztény vagyok, és a Bibliát 100%-osan megbízhatónak vélem. Tele van próféciákkal, és eddig mindegyik megbízható volt. 100%, hogy nem semmisül meg az emberiség most, ne félj!

Az más kérdés, hogy egy nagyobb korszakváltás előtt állunk, és egy jelenbeli IDŐSZAKVÁLTÁS történik, de nem aszteroida miatt. A népvándorlás alapozza meg a következő időszak legnagyobb problémáját.

Van néhány szeptemberi esemény, amire oda kell figyelni, de az aszteroidás történet szinte kizárt.

2015. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nyugi úgysem lesz semmilyen aszteroida... minden évben van világvége ha figyeltél, tavaly is volt, most is lesz és jövöre is... ez már csak íg megy, minden évben megjósólják, és kb már 30 éve mondhatják ezt... és eddig még nem volt most sem lesz
2015. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat ;)
2015. szept. 17. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, vannak elméletek, hogy hogy fog a Föld elpusztulni/ emberiség kihalni. Ne parázz be, egyik sem a közeljövőben van! :) Van rá esély, hogy becsapódik valami a Földbe és még sok minden megtörténhet. Néha, néha egy aszteroida elég közel repül el a Föld mellett.

Ha tudnának is valamiről, hogy becsapódik, lehet nem árulnák el, így mellesleg megjegyezve



Én nem vagyok egy nagy hívő ember, de nem is mondom azt, hogy nem hiszek semmiben, de nálam a Biblia teremtés története megbukott, így arra biztos nem alapoznék. ÉS felmerül a kérdés, hogy a többi vallással mi a helyzet? A Bibliát is emberek írták, ahogy a többi vallás könyveit /alapjait -ha még le se voltak írva (régen)

2015. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!