Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munka a játék készítés/...

Milyen munka a játék készítés/szerkesztés? Programozók, dizájnerek írjanak!

Figyelt kérdés
"milyen munka" alatt azt értem, hogy... Szeretitek-e amit csináltok? Jó szórakozás, vagy sokkal rosszabb mint ahogy elképzeltétek? Én szeretnék dizájner lenni, vagy játékot tervezni. Persze tudom, nem vagyok hülye, hogy ez munka, nem valami játszótér hogy szórakozni kell, de az érdekelne hogy élvezik e amit csinálnak a programozók.

2015. nov. 10. 16:23
 1/2 anonim válasza:

Nem teljesen a kérdésedre válaszolok. Erről nem másokat kellene megkérdezni, hanem kezdj el (szerintem) otthon programozni és ha szereted akkor fojtasd.

A dizájnerből is van többfajta. Több stílus és nem hiszem, hogy te mindegyiket "érted". Lehet egy játék középkorú stílus és lehet egy "mai". Sok a különbség az emberek és az animáció között.

A programozásnál is több nyelv van (C++, C#, ...).

Talán részben választ tudtam adni a kérdésedre.

2015. nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én hobbi szinten készítek 2d-s játékot és nagyon szeretem minden apró részletét csinálni. A kódololás részében kiélem a logikus gondolkodást, növelem a probléma megoldó képességem, a grafikus részében pedig kiélem a művészi hajlamaim. Különösen akkor a legjobb mikor hideg, borús idő van és nem tudnék kint csinálni. Helyette bent elszórakoztatom az agyam a sztori írással, tervezgetéssel, ötletekkel és a megvalósítással.

Ha munkaként csinálnám ezt és nyomás lenne rajtam szerintem nem tudnám ennyire élvezni. Bár még nem vagyok azon a szinten hogy ezt kipróbáltam volna.

2017. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!