Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki kreol bőrű annak milyen...

Aki kreol bőrű annak milyen ősei lehetnek?

Figyelt kérdés
A családom anyai ágán sok kreolbőrű van,köztük anyám is. Apai ágon sokan olyanok mint a németek,én valahol a kettő közt vagyok. A hajam barna,gyerekkoromban szőke volt,de egyre sötétebb,a szemem kék,a bőröm egyesek szerint fehér egyesek szerint világos barna. Anyám fekete hajú,sötét barna szemű kreolbőrű(világosbarna)a szeme körül sötétebb a bőr mint máshol,mint általában a déli népeknél. A nagyanyám pont ilyen,csak az ő bőre még sötétebb. Anyai ágon szinte mindenkinek fekete haja van,a bőr változó,igazán fehér nincs is,világos barnától kezdve sokféle van,olyan is aki indiainak is elmenne. Dédnagyapám román volt,ott sok a mediterrán,de nagyanyám(az ő apja volt) és több rokonom is mondta,hogy a román rokonságból mindenki fehér,szőke kék szemű,de nagyanyám anyja is fehér volt...Ugyanennek a nagyanyámnak anyai ágról is volt román őse,a dédapja,szóval lehet onnan jön ez a "barnaság". Azért írtam ezt le,mert érdekel a genetika és ez az egész kicsit összezavar,milyen népekből jöhet mediterrán kinézet a románokon kívül,akikből vándoroltak be az országba? Létezik olyan,hogy egy-egy tulajdonság egy távoli őstől kivetüljön ennyire,mint az én családomban?

2015. nov. 12. 14:43
 1/1 anonim válasza:

Magyar, kun, török őseid lehetnek, mint nekem.

Meg vannak ki tudja német őseid is. Ott is van barnább bőrű egyén..

2021. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!