Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért rajzolok...

Szerintetek miért rajzolok mórbit rajzokat?

Figyelt kérdés
Valamiért néha elég ijesztő rajzokat készítek.Nem tudom hogy miért rajzolok ilyeneket pedig én elég sokk vidám és aranyos rajzokat készítek.Már olyanra is volt példa hogy egyik nap egy vidám kislányt rajzoltam majd másnap egy síró lányt aki levágta a saját fejét. Néha még a barátaimat is megijesztem az ilyen rajzokkal azt mondják hogy úgy viselkedem mintha más ember lennék meg hogy nem is ismernek rám. Szerintetek miért rajzolok ilyeneket ? talán valami baj lehet velem ?
2015. nov. 13. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert azokat szereted rajzolni.
2015. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
morbid, nem pedig mórbit
2015. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sokk egy freudi „elszólás”? Mórbitot már javították.

Oka lehet ennek az, hogy a mai fiatalok körében gyakori színvonaltalan, szemetet fogyasztasz szépirodalom és filmművészetet helyett. Vagy valamilyen sokkhatás ért, elfojtasz valamit magadban. Persze lehet mentális betegség is.

2015. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat.
2015. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet sok Mórbit rágót ettél.


Amúgy hány éves vagy? Én kiskoromban egy csomó beteg dolgot rajzoltam pusztán szórakozásból.

2015. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok.
2015. nov. 14. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!