Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csütörtökön voltam az igazgato...

Csütörtökön voltam az igazgatonál, mert vissza beszéltem kaptam egy igazgatoit és mondta, hogy irjak egy fogalmazást, hogy miben tudok változni. Tudom, hogy mit irjak csak nem tudom meg fogalmazni Szerintetek mit irjak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 10:43
 1/2 szántóvető ***** válasza:
100%

akkor leírod ezt.vagyis hogy tudod miben kell változtatnod csak képtelen vagy megfogalmazni mert nem tudod írásban kifejezni a gondolataidat.egyben felhívod a figyelmét az oktatás színvonalára mert szerinted ez általános jelenség.és kéred tőle hogy ülésezzen a tanári karral ahol dolgozzanak ki egy olyan javaslatot amely megoldást tud nyújtani a problémára.

(hejessírást is gyakorolni kéne kicsit.)

2015. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 jót mond - de azért valamit csak tudsz írni a problémáról?

Na, akkor azt írd le.

2015. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!