Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet feldolg...

Mennyi idő alatt lehet feldolgozni hogy nem lehet gyerekem? én úgy érzem soha nem fogom fél éve csak meg akarok halni

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

ez emberenként változó, hidd el.


Sajnálom a dolgot, részvétem, de kitartást és erőt kívánok, valamint azt, hogy hamar átvészeld a dolgot :)


Remélhetőleg még fél év és túlleszel rajta, a legfontosabb, hogy ezen ne rágódj sokat.

Tenni nem tehetsz ellene, akkor viszont fölösleges folyton azon agyalni. Tudom, hogy ez kegyetlenül hangzik elsőre, de szép lassan el tudod majd engedni a gondolatot.


Gyerekvállalásra pedig ott van az örökbefogadás, béranya, stb stb.


Keress valamit, ami leköt, lefoglal, eltereli a gondolataidat, NE gondolj arra, hogy mi lehetett volna, helyette ne gondolj semmire, csak arra, ami még jó, ami még megmaradt!!!


Keress egy barátot és öleld át, el se engedd 2 percig!

2015. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmi és senki nem segít! :(
2015. nov. 15. 11:08
 3/6 A kérdező kommentje:
béranya?
2015. nov. 15. 11:47
 4/6 A kérdező kommentje:
azt irtad stb. ? én többet nem tudnék
2015. nov. 15. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmincöt voltam amikor kivették a méhem, (soha nem szültem...) - akkor én is meggyászoltam, hogy sosem szülhetek és hordhatok ki egy babát sem. - Ez máig fájó pont, de már nem olyan, mint akkor....

Ami nekem segített:

Hogy nem voltam egyedül... - azt éreztem, hogy Isten szeretete ettől nem változik, ugyanúgy szeret, és meg akar vigasztalni.

Később azt is megéltem, hogy a vágy amit kaptam, hogy anya legyek, azt be tudja tölteni. - Sok embert küldött, akinek anyja helyett anyja lehettem, már előtte is és utána is. - Sok embernek szüksége van feltétel nélküli szeretetre, és ennek megélése nagyon jó érzés...

Jelentkeztem örökbefogadásra is, és per pill várok egy kislányra... - várandós lettem... - amikor ezt olvastam valakitől, hogy örökbefogadott gyerek is várandósság, azt gondoltam hülyeség.. - de most tapasztalom, hogy a szívemben mocorog egy kis ember, aki egyszer azt fogja mondani anya... - És bár a testemben sosem érezhetem, de bennem van. - Nincs nap hogy ne gondolnék rá, és ne várnám, hogy talán megcsörren a telefon...

A nehézség benne, hogy ez nem 9 hónap, hanem ki tudja mennyi...

Szóval, én ma már úgy érzem, az anyaságról nem kell lemondanom, és örömmel várakozom.

Persze, hazudnék, ha azt mondanám, nem lett volna jó szülni, érezni hogy egy kisbaba bennem mozog, de anyának lenni jóval több ennél, és ez már öröm, hogy nem maradok le csak egy kisebb részéről...

2015. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó olyan megnyugtató volt olvasni amit irtál :(

mellettem nincs senki sajnos :(

2015. nov. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!