Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cipőbevizsgálást elutasított...

Korommartin kérdése:

A cipőbevizsgálást elutasították. Hogy lehet fellebbezni vagy továbbvinni a dolgot? Részletek lent!

Figyelt kérdés

2015 szeptember 11-én vásároltam egy NIKE cipőt 20000 forintért. A baj csak az volt bele, hogy egy hónap után a bőr az orrán felrepedezett és elkezdett leválni a cipő orráról, meg lila foltok keletkeztek a cipőn. 2015 október 27-én vittem vissza a boltba, hogy ïgy néz ki. Megírták a jegyzőkönyvet, és átvették a cipőt. közben az eladó folyamatosan azt mondta, hogy ezeket visszaküldik, mert én ezt gépbe mostam vagy áztattam. Hiába mondtam neki, hogy nem volt se áztatva se mosva. A szakvéleményben a vizsgálat ÉRZÉKSZERVI MÓDSZER és azt állapította meg, hogy mosva lett a cipő. Az tény, hogy Szeptemberben és Oktpóberben folyamatosan esett az eső felénk és úgy jártam a cipőbe. De attól nem kellett volna így szétmennie. Biztos van valami útja ennek, hogy kiderüljön mitpől os jött szét. Szeretném bizonyítani az igazam, úgyhogy ha valakivel történt már hasonló kérem segítsen.

Előrre is köszönöm!



2015. nov. 15. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha más nem segít, akkor irány a fogyasztóvédelem. Már csak a rossz hír keltése miatt sem éri meg az egyes boltoknak kakaskodni egy pár cipőért. De az is nagyon gáz, hogy 20 ropiért veszel egy márkás cipőt, és nem bírja a vizet? Én általában 4-5 ezer Forint körül szoktam kínait venni (wink és hasonló márkák), és simán lehet őket gépben mosni. Amikor puma, meg eredeti converse csukát hordtam, az sem bírta sokkal tovább, és kényelmesebbnek sem mondanám őket. Le is szoktam róluk.
2015. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!