Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolhatja egy...

Mennyire befolyásolhatja egy tetoválás a munkámat?

Figyelt kérdés
Jelenleg gépész mérnöknek tanulok.6 évvel ezelőtt elvesztettem a hallásomat a jobb fülemre.Már annyira a védjegyemmé vált ez a dolog hogy már mindenki igazodik hozzá bármilyen szituációba is kerülök.Most szeretnék egy tetoválást a jobb fülem mögé méghozzá egy áthúzott hangjegy formájában.Ez a tetoválás engem hátráltathat a munkámban mint például:Nem vesszük fel mert tetkós stb.Előre is köszönöm :)
2015. nov. 15. 18:18
 1/1 anonim válasza:
Nem lehet tudni, munkáltatótól függ :). De a füled mögött valószínűleg nem fogják észrevenni, ha pedig mégis gondot jelentene, van olyan alapozó, amivel el tudod rejteni. Szerintem nyugodtan csináltasd meg, valószínűleg állásinterjún sem fogják elsőre észrevenni, ha pedig amúgy szimpatikus voltál, legfeljebb megkérnek, hogy rejtsd el... Ha pedig elmondod, miért... Szerintem sótlanság netovábbja, ha így sem érti meg, és te jársz jobban, hogy nem kerültél oda dolgozni :).
2015. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!