Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz,...

Szerintetek mennyire gáz, hogy ha nem egy vallás jelképét tetováltatom magamra, hanem háromét?

Figyelt kérdés
Első a kereszténység,mivel szerintem is minden ember egyenrangú,második a buddhizmus ,mivel szerintem is van kharma és a világon minden rossz,harmadik a lavey-i sátánizmus ,mivel ''Ne ölj nem-emberi állatot, hacsak rád nem támad, vagy élelemre nincs szükséged.;Ha birtokodon egy vendég bosszant, kegyetlenül és kímélet nélkül bánj el vele.;Ne vedd el, ami másé..;Ha téged háborgat valaki, kérd meg, hogy hagyja abba. Ha nem fejezi be, bánj el vele!'' Mind három vallás fő elveiben magamra ismerek,de viszont mint kérdés ,hogy isten,ebben az esetben ateista vagyok.

2015. nov. 13. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha számodra nem gáz, nem érdekes, hogy másnak mennyire gáz. Hiszen azért tetováltatnád, mert te nem érzed gáznak.

Van akinek x eleme gáz, van akinek az összes.

Van akit nem érdekel, van aki egyéniségnek fog tartani, van aki nem fogja érteni stb...


Engem nem zavarna.

2015. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem vagyok a tetoválás híve ,de ellenzője sem.

Az ,hogy egy vagy több vallás jelképét varratod magadra ,az nem gond ,viszont az igen ,hogy a buddhizmust (és a kereszténységet) összemosod a Laveyi-i sátánizmussal. Nagyon NAGY gond!


Üdv!

2015. nov. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezt a dolgot úgy hívják hogy SZINKRETIZMUS.


Keress rá a neten!


Nem működik! Nem lehet a különböző filozófiai irányzatokat összemosni!

2015. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mind három vallás fő elveiben magamra ismerek"

akkor te vagy a sátánizmust vagy a kereszténységet nem tanulmányoztad át kellően

igazat adok a másodiknak abban hogy ezt a kettőt nem kéne összemosni mivel a pont egymás ellentétei

mondom ezt LaVey sátánistaként

2015. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!