Belőlemcsakegyvan kérdése:

Ez epilepszia?!

Figyelt kérdés
A macskámnál már 2x vettem észre. Hogy az oldalára dől, és görcsei lesznek. Az egész teste begörcsöl és úgy marad és most még morgott is meg nyávogott. Anya maeg masszírozta az egész testét és jobb lett neki ki is engedtük az udvarra. Szerintetek ez mi? Volt már valakinek hasonló?!
2015. nov. 15. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz. Nem terhes?
2015. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki van miskároltatva. Anyám nem akarja elvinni mert hogy biztos drága lesz majd meg ilyenek..de ahj én nagyon sajnálom szegényt!:(
2015. nov. 15. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy...Sajnos az az ember, akinek van érzelme, sokat szenved:(

Bár szerintem neked rosszabb látni az ő baját, mint amit ő él át.

Enni, inni kap rendesen? Hány éves?

2015. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen eszik rendesen!:( Hát..egyik télen olyan 3-4 éve lehetett.. télen találtam az utcán még egészen kicsike volt. de a farka törött volt már akkor..de egy egész életvidám cica :( néha hisztis.. és hát ott ugatták kint a kutyák egy kocsi alatt volt szegény..és nagyon sajnáltam..szóltam neki jöjjön utánam de nemjött.. aztán egyszercsak megfordultam és ott jött mögöttem..<3 azóta az enyém és orvos állapítása szerint akkor 3 éves lehetett. szóval most olyan 6-7 éves lehet:((
2015. nov. 15. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!