Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi fog történni a...

Szerintetek mi fog történni a világunkkal, én félek a sok Európába beengedett embertől. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tartok tőle, hogy a családom a barátaim az országom nincs biztonságban, ne mondja nekem senki, hogy Magyarország biztonságban van, ugyan már!!! Ha jól tudom mi voltunk az elsők akik nem engedtük be az illegális bevándorlókat, ha jól tudom mi mertünk lépni először. Biztosan nem a kedvenceik közé tartozunk. A pénteki párizsi történtek után én rettegek, hogy mi lesz a világunkkal. Egyszerűen nem érzem magam és a körülöttem lévőket biztonságban. Nem hiszem, hogy Mo. képes lenne megvédeni magát. Lehet engem szidni, nem az országunkkal van bajom. Szeretem Magyarországot! A ránk fenyegető veszélyektől félek.. Hiba volt ezt a több tíz ezer embert beengedni országainkba. Szerintem hamarosan komoly vérengzések lesznek, DE NE LEGYEN IGAZAM. A véleményeteket kérném csak, nem piszkálást, baszogatást, VÉLEMÉNYT. (itthon nem akarom felhozni, se felzaklatni nem akarok senkit, se pedig velük beszélni róla).

2015. nov. 15. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy az illegális bevándorlók/menekültek különböző kockázatokat/veszélyeket hordoznak magukban. De a párizsi történeteket áthárítani rájuk, kicsit túlzás.
2015. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondták, hogy most jött Görögországból, MAGYARORSZÁGON KERESZTÜL érted? Lehet a te vagy az én városomba mászkált, a családod közelébe..
2015. nov. 15. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem mondtam, hogy itt kell lenniük. Csak azt, hogy egy terror támadás miatt lehet, hogy nem az a leghumánosabb hogy agyon lőni az összeset pl. egy fekete vasárnap.

Bár nem igazán értem, hogy itt miből fognak élni.

2015. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az összeesküvés elméletekben nem szabad hinni.

Mondják sokan Amerikát hibásnak, de ennyi erővel lehet minden mögött Kína, vagy akár Németország vagy az Oroszok is.

2015. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pont ez az, senkibe nem lehet már bízni (országokra gondolok nem személyekre) itt már nem lövöldözős háborúk lesznek, ha lesznek.. 1-2 bomba és minusz 2 ország
2015. nov. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!